Vai Jums ir 18 gadi?

Lūdzu apstipriniet savu vecumu

Atteikuma Tiesības un Tiesības atteikties

6.1. Klientam ir tiesības vienpusēji izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas. Atteikuma tiesības var tikt izmantotas, kā noteikts normatīvajos aktos, šajos Lietošanas noteikumos un citos attiecināmos Alko City Outlet izdotajos nosacījumos. Klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar šādu pasūtījumu atgriešanu.

6.2. Alko City Outlet ir tiesības pieprasīt, ka Klientam, atsakoties no preces tā jānogādā atpakaļ Alko City Outlet veikalā, no kura tika veikta piegāde vai uz kuru norāda Alko City Outlet klientu apkalpošanas speciālists. Klients sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu.

6.3. Atgriežot preces veikalā, tām ir jābūt bez jebkādiem bojājumiem, orģinālajā iepakojumā, neatvērtām, derīguma termiņa ietvaros +1 diena. Ja klients nevar nodrošināt šīs prasības, Alko City Outlet patur tiesības klientam neizmaksāt naudu par atgrieztajām precēm.

6.4. Ja Klients ir konstatējis pēc pasūtījuma saņemšanas, ka pasūtījumā prece ir bojāta vai/un sliktas kvalitātes, Klients vēršas pie Alko City Outlet ar pieteikumu, kuram pievieno fotogrāfiju ar bojāto preci un Alko City Outlet noorganizēs naudas atgriešanu uz Klienta kontu, no kuras tika veikts pirkums. Alko City Outlet patur tiesības Klientam lūgt visu bojāto preci atgriezt veikalā, no kura tika veikta piegāde.

Atteikuma veidlapa